Розгляд претензій

1. Загальні положення

1.1. Претензія — виражена в письмовій формі скарга клієнта на б/в транспортний засіб (далі — Претензія), придбаний на інтернет-ресурсі https://auctionautoplace.com шляхом використання наданої UAB Mondega (далі - Товариство) платформи.

1.2. Транспортний засіб в такому порядку розуміється як б/в транспортний засіб, про який наведена інформація на інтернет-ресурсі https://auctionautoplace.com, що дає можливість шляхом проведення аукціону купувати б/в транспортні засоби (далі — Транспортний засіб).

1.3. https://auctionautoplace.com — це інтернет-ресурс, який надає інформацію про можливості покупки б/в транспортних засобів шляхом участі в торгах, ресурс створює технічні можливості для участі в таких аукціонах.

1.4. Товариство приймає і розглядає всі Претензії, які відповідають положенням договору, підписаного між клієнтом і Товариством (далі — Договір), а також положенням порядку розгляду Претензій (далі — Порядок).

1.5. Клієнт, який пред'явив Претензію, не дотримуючись встановлених Договором та/або Порядком вимог, термінів, або пред'явив Претензію про дефекти Транспортного засобу, позначених в цьому Порядку та/або Договорі як ті, що не підлягають розгляду, не може сподіватися, що така Претензія буде прийнята, розглянута і задоволена.

1.6. Момент передачі Транспортного засобу в цьому Порядку розуміється як передача Транспортного засобу клієнту (його уповноваженій третій особі) після того, як клієнт повністю розрахувався за придбаний Транспортний засіб (далі — Момент передачі).

2. Порядок пред’явлення претензій

2.1. Клієнт зобов'язаний всі Претензії щодо Транспортного засобу пред'являти не пізніше, ніж за 24 (двадцять чотири) години з Моменту передачі, надавши Товариству належним чином заповнену Претензію у затвердженій товариством формі, детально зазначивши в ній щодо якого Транспортного засобу та яких дефектів пред'являється Претензія.

2.2. При пред'явленні і розгляді Претензій Товариство зважатиме на те, що транспортний засіб був у використанні, отже, йому властиве зношування та амортизація. Будь-які деталі Транспортного засобу розглядатимуть, враховуючи пробіг Транспортного засобу, дату першої реєстрації, технічний стан та інші важливі обставини.

3. Претензії, що не підлягають розгляду

3.1. Товариство не буде розглядати Претензій щодо дефектів:

3.1.1. які були зазначені на Інтернет-ресурсі, і/чи лакофарбових дефектів, на яких не було акцентовано уваги на Інтернет-ресурсі; чи

3.1.2. які, як правило, характерні для б/в Транспортних засобів, пов'язані з нормальною експлуатацією; чи

3.1.3. які не перешкоджають використанню Транспортного засобу з метою, для якої він, як правило, призначений. У випадку, коли у Транспортного засобу є діючий обов'язковий техогляд, він відповідає вимогам, визначеним для технічного стану, Транспортний засіб може використовуватися за своїм призначенням; чи

3.1.4. які вважаються незначними. Тобто коли сума збитків відносно кожного з дефектів не перевищує 100 Євро і загальна сума збитків не перевищує 250 Євро; чи

3.1.5. про які Клієнт повідомив Товариство, після встановленого терміну для пред'явлення Претензій, зазначених у пункті 2.1. цього Договору; чи

3.1.6. відносно яких не була пред'явлена товариству Претензія, яка відповідає вимогам пункту 2.1. цього Порядку; чи

3.1.7. якщо після Моменту передачі виконувалися будь-які роботи з ремонту, фарбування, мийки, прибирання Транспортного засобу, чи будь-які інші роботи, які, за оцінкою Товариства, можуть заважати товариству встановити та оцінити стан Транспортного засобу і/чи його окремих частин, в якому він був в Момент передачі; чи

3.1.8. якщо Автомобіль був куплений на аукціоні з позначкою "Биті автомобілі".

3.1.9. якщо Автомобіль був куплений на аукціоні з позначкою "З технічними дефектами".

3.2. З огляду на зазначені вище обставини, нижче представлений приблизний перелік дефектів, через наявність яких Товариство не розглядає і не задовольняє Претензій, незважаючи на те, що Претензія була пред'явлена ​​своєчасно і в належній формі, а також незалежно від того, чи були ці дефекти видимими і/або вказані на інтернет-ресурсі:

3.2.1. невеликі подряпини фарби на Транспортному засобі;

3.2.2. подряпини на пластмасовій частині зовнішніх дзеркал Транспортного засобу;

3.2.3. подряпини на шинах Транспортного засобу;

3.2.4. невеликі вм'ятини на кузові Транспортного засобу;

3.2.5. опуклості (тріщини) на лобовому склі Транспортного засобу;

3.2.6. зламана передня решітка Транспортного засобу;

3.2.7. брудний салон Транспортного засобу та/або його неохайний зовнішній вигляд;

3.2.8. пошкоджені килимки в салоні Транспортного засобу;

3.2.9. невідповідність рівня палива, що міститься в транспортному засобі до розміщеної на сайті інформації;

3.2.10. спущена покришка (-и) Транспортного засобу;

3.2.11. відсутність ковпаків на колеса Транспортного засобу;

3.2.12. відсутність запасного колеса Транспортного засобу та/або компресора;

3.2.13. відсутність сервісної книжки Транспортного засобу;

3.2.14. відсутність навігації та/або CD/DVD в Транспортному засобі;

3.2.15. відсутність книжки за описом Транспортного засобу;

3.2.16. відсутність захисту двигуна Транспортного засобу;

3.2.17. відсутність антени Транспортного засобу.

3.3. Якщо пробіг транспортного засобу перевищує 100000 кілометрів, Товариство, незважаючи на те, що Претензія була пред'явлена ​​своєчасно і в належній формі, а також незалежно від того, чи були ці дефекти видимими і/або вказані на інтернет-сторінці, в будь-яких випадках не розглядає і не задовольняє Претензій щодо дефектів Транспортного засобу, пов'язаних із зазначеними нижче деталями Транспортного засобу:

3.3.1. зчеплення;

3.3.2. клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR);

3.3.3. відсутність рідини в кондиціонері;

3.3.4. гальма (включаючи, але не обмежуючись, ручне гальмо);

3.3.5. вимірювач потоку повітря;

3.3.6. амортизатори;

3.3.7. акумулятор;

3.3.8. масло;

3.3.9. гальмівна рідина чи інша рідина, необхідна для Транспортного засобу;

3.3.10. лампочки на панелі приладів Транспортного засобу;

3.3.11. негерметичність турбін для двигуна, витоком масел, рідин.

4. Розгляд претензій

4.1. Якщо претензія складена згідно вимог, зазначених в цьому порядку та Договорі, та у випадку визнання Товариством Претензії про придбаний Транспортний засіб як аргументованої, Клієнту буде компенсовано усунення дефектів. Якщо це можливо, компенсація відбувається не новими деталями або сумою, нижчою за вартість нових комплектуючих автомобіля.

4.2. За вимогами Товариства, Клієнт, що пред'явив Претензію на Транспортний засіб, зобов'язаний не пізніше, ніж впродовж 2 (двох) робочих днів надати Товариству детальний кошторис на усунення дефектів, вказаних у Претензії, підготовлену сертифікованим автосервісом виробника Транспортного засобу.

4.3. Товариство, яке не згідне з наданим кошторисом Клієнта щодо усунення дефектів Транспортного засобу, коли Претензія відповідає вимогам цього Порядку і Договору та була визнана товариством аргументованою, має право:

4.3.1. самостійно усувати дефекти Транспортного засобу, які визнало аргументованими та такими, що підлягають усуненню;

4.3.2. виплатити мінімальну суму компенсації за усунення дефектів Транспортного засобу за кошторисом, наданим вибраним товариством автосервісом.

5. Кінцеві положення

5.1. До цього Договору і/чи Порядку застосовується законодавство Литовскої Республіки.

5.2. Усі суперечки та вимоги, що виникають у результаті цього Договору і/чи Порядку та пов'язані з ним, його порушенням, розірванням чи недійсністю вирішуються шляхом переговорів між Сторонами. Якщо Сторони не вирішать суперечок чи вимог шляхом переговорів, тоді вони будуть вирішуватися в порядку, передбаченому законодавством Литовскої Республіки.

6. Інші умови

6.1. Товариство має право в будь-який момент в односторонньому порядку змінити і (або) доповнити зазначений Порядок. Зміни та (або) доповнення, внесені до Порядку, вступають в силу після їх опублікування на інтернет-ресурсі.

6.2. Якщо будь-яке положення цього Порядку суперечить законам або з якої-небудь причини стає частково або повністю недійсним, воно не робить недійсними інші положення Порядку.