Умови користування ресурсом

1. Реєстрація

AUCTIONAUTOPLACE.COM — онлайн-ресурс з обов’язковою реєстрацією.
Ваші персональні дані адміністрація сайту використовуватиме лише для заповнення договорів та документів за умови купівлі лотів та організації їх доставки до місця призначення.

2. Укладання договору

Для участі в торгах необхідно активувати свій профіль, уклавши договір. Документ стає доступним одразу після реєстрації.

3. Сплата депозиту та його повернення

Наступний крок: внесення депозиту.
Депозит — фіксована сума, яка гарантує ваш намір придбати транспортний засіб. Без внесення депозиту ви не зможете пропонувати свої ставки. Депозит повертається у повному розмірі (окрім суми, сплаченої за банківські операції) після здійснення покупки та доставки автомобіля.

На практиці цей процес виглядає так: ви купуєте машину з аукціону, забезпечуєте її вивезення з країни купівлі в терміни, описані в Договорі. Коли всі умови виконано і ви більше не плануєте брати участь в аукціонах, гроші повертаються (за винятком витрат на банківські послуги).

Депозит повертається, якщо ви не знайдете автомобіль і не берете участі в жодних торгах.

4. Розміщення ставки та участь в торгах

Після внесення депозиту в електронному кабінеті користувача стане доступною функція розміщення ставки. Збільшувати ставки та слідкувати за ходом аукціону можна буде до останніх секунд. Мінімальний крок ставки — 100 євро. Підтвердження своїх пропозицій ви отримаєте на електронну пошту, закріплену під час реєстрації на нашому ресурсі. Після закінчення торгів ви також отримаєте повідомлення про вашу максимальну ставку і виграш або ж програш у аукціоні.

5. Оплата машини у випадку виграшу

Впродовж 48 годин продавець має прийняти рішення щодо ставки та підтвердити резервацію транспортного засобу за вами. Сповіщення про це ви отримаєте на електронну пошту і у відповідній вкладці в профілі на нашому ресурсі.

У листі про виграш буде файл рахунку-фактури, який Ви зобов'язані оплатити впродовж 5 діб з моменту отримання, здійснивши банківський переказ.

6. Оплата виграних лотів

На проведення оплати у вас є 120 годин (5 діб). Провести розрахунок можна у будь-якому банку на підставі рахунку-фактури та Договору, укладеному з AUCTIONAUTOPLACE.COM.

Після надходження коштів на наш рахунок, ми викупимо виграний лот і доставимо його в автомобільний центр логістики, що знаходиться за адресою: Chemiczna 15, 22-100, Chełm, республіка Польща, або, MINTIES G. 1B, VILNIUS, 08233, Литовська Республіка.

7. Доставка та розмитнення

Доставка виграних лотів, тобто куплених авто, проводиться в обумовлений термін та місце на підставі Договору. Проте, ви можете додатково замовити послуги з розмитнення та отримати авто вже вдома. Вам потрібно буде лише зареєструвати авто в бажаному МРЕВ. Всі платежі, пов'язані з митним очищенням і ввезенням на територію України, бере на себе покупець (власник) і зобов'язується проводити розрахунок вчасно.

8. Технічна експертиза та додаткова інформація

Технічну діагностику представлених автомобілів виконують незалежні сервіси, звіти ви зможете побачити на ресурсі AUCTIONAUTOPLACE.COM. Всі автомобілі продаються в реальному стані, у якому представив на торгах автомобіль його продавець.

Аукціон AUCTIONAUTOPLACE.COM не несе відповідальність за не виявлені технічні і кузовні пошкодження. Ми гарантуємо юридичну чистоту угоди і виконання транспортування в автомобільний центр логістики, що знаходиться за адресою: Chemiczna 15, 22-100, Chełm, республіка Польща, або, MINTIES G. 1B, VILNIUS, 08233, Литовська Республіка.

Ви маєте право вимагати у співробітників AUCTIONAUTOPLACE.COM by UAB Mondega додаткову інформацію, таку як сервісну історію, розшифровку номера кузова, дату виробництва транспортного засобу. Однак, AUCTIONAUTOPLACE.COM залишає за собою право не надання розгорнутих відповідей з інформацією про той чи інший лот, без пояснення причини невидачі інформації.